KURUMSAL

Ertaş Alüminyum SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Tarihçemiz

       1980 yılında Mahir Ertaş ve Necmettin Ertaş tarafından Bayrampaşa’da başlayan faaliyetlerimiz, İkitelli OSB de günümüz teknolojilerine uygun şekilde Ertaş Aluminyum San. Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. 1000 m² kapalı alanı bulunan, ileri teknoloji ürünü olan makinelerle üretim yapan Ertaş Aluminyum; dinamik, profesyonel ve kendini sürekli geliştiren uzman kadrosuyla, aluminyum geri dönüşüm lisanslı doğa ve çevre dostu tesislerinde aylık 400 ton kapasiteli aluminyum külçe üretimi yapmaktadır.

Misyonumuz

      Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri gelişen teknoloji ile birlikte sürekli artırmak.

Vizyonumuz

      Verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteden hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye’de ve dünyada en iyisi olmak, örnek şirket olmak. Uygulamalarımızda müşterilerimizin isteklerini karşılayacak yeni ürünler geliştirmek, üretmek, müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir.

Kalite Politikamız

        Kalite politikamız sürekli geliştirme ve verimliliğe dayanmaktadır. Kalite anlayışımız sadece ürettiğimiz ürünlerle sınırlı olmayıp kurumsal kimliğimizin bir parçasıdır. Kısa vadeli hedef ve yararlara odaklanmak yerine, uzun süreli büyüme ve istikrar için çaba gösteriyoruz.